Schrijf in op onze mailing lijsten !
Wist U dat veruit de meeste items door ons verkocht worden via onze gerichte E-mail mailing lijsten? U kunt zich daarvoor gratis aanmelden.
Klik hieronder voor het dan door U in te vullen aanvraag formulier
Te koop aangeboden Distel Vaas
Klik op bovenstaande afbeelding voor meer gedetailleerde foto's
Nr.: 382
Distel Vaas
Omschrijving:
Distel vaas
Buik vaas met polychroom afbeelding van een
dorpsstraat en vrouw met wasmand op bleekveld.
model 141
Hoog 31 cm
diameter 20 cm
gemerkt : Distel,M141 en PvS voor P van Stam?
rond 1900
Conditie : ZONDER ZICHTBARE SCHADE OF RESTAURATIE
Verkoop vindt plaats tegen het onderstaande vaste bedrag.
Verzending per Postnl (met track and trace) tegen de werkelijke kosten,
GEEN opslag voor de verpakking !
vaste bedrag : € 495,= || Aanbod geldig tot 23-10-2021
Reservering mogelijk met latere aflevering/betaling
(Zelfs - bijvoorbeeld - maandelijkse afbetalingen !)
Online Formulier:
Geeft U ons zoveel mogelijk informatie betreffende Uw vraag of opmerking, zodat
wij in staat zijn U zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn. Op door de weekse dagen proberen wij U binnen 24 uur te antwoorden. Alle email correspondentie is volstrekt vertrouwelijk. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen.
P.S. formulieren zonder geldig telefoonnummer worden NIET in behandeling genomen !